yhteystiedot-hihhihhii

Yhteystiedot

Pää ylhäällä ja tavoitteet korkealla. Meidän tehtävä on tuottaa suuria tunteita ja tehdä elämästä mielekkäämpää. Ja joskushan sitä pitää osata nauraa niin että takahampaat näkyy.

Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy

Hämeenkatu 25-27
11100 Riihimäki

 

VarjosKatri-2

Katri Varjos

Toimitusjohtaja
050 301 8264
katri.varjos@hihhihhii.com

Screenshot 2021-02-18_16-39-00-726

Pekka Kataja

Hallituksen puheenjohtaja
050 550 7486
pekka.kataja@hihhihhii.com

janne4

Janne Kataja

janne@hihhihhii.com

https://hihhihhii.com/wp-content/uploads/2019/02/cropped-hihhihii-logo-favicon.jpg

Ali Tuovinen

Talouspäällikkö
050 544 4311
ali.tuovinen@hihhihhii.com

https://hihhihhii.com/wp-content/uploads/2019/02/cropped-hihhihii-logo-favicon.jpg

Maija Siljander

Myymäläpäällikkö
Riihimäen Pieni Lelukauppa
0400 477 488
maija.siljander@hihhihhii.com

https://hihhihhii.com/wp-content/uploads/2019/02/cropped-hihhihii-logo-favicon.jpg

Viivi Pesonen

Myymäläpäällikkö
Tampereen Pieni Lelukauppa
0400 388 311
viivi.pesonen@hihhihhii.com

doing1

Riihimäen Pieni Lelukauppa

Hämeenkatu  25-27  Kauppakeskus Majakka, 11100 Riihimäki 
050 475 8805 
lelukauppa@hihhihhii.com 
Ma–la 9–20, su 11-17

TPL-e1628105756924

Tampereen Pieni Lelukauppa

Hämeenkatu 20, 33200 Tampere
0400 490 090
lelukauppa.tampere@hihhihhii.com

Ma-la 9-20, su 11-17

Verkkolaskutustietomme

Yrityksemme tiedot
Nimi: Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy
Y-tunnus: 1727697-8
Verkkolaskuosoite: 003717276978
OVT-tunnus: 003717276978

Välitystiedot
Välittäjä: Apix Messaging Oy (003723327487)

Mikäli käytössäsi on Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankki tai Säästöpankki, verkkolaskutusosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH

Sähköpostilla lähetetyt laskut
003717276978@procountor.apix.fi

Paperiset ostolaskut osoitteella
Tuotantoyhtiö Hihhihhii Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS
Osoitteen täytyy kuoren lisäksi lukea myös itse laskulla. Tähän osoitteeseen ei saa lähettää mitään muuta materiaalia kuin laskuja.

Normaalius on yliarvostettua